Перейти до змісту

Ласкаво просимо до документації Cublox!

Getting Started

Cublox допомагає приймати платежі та здійснювати виплати у всі країни світу. Яким би не був розмір вашого бізнесу, ви зможете приймати більше платежів, відстежувати транзакції в реальному часі та створювати ефективніші рішення за допомогою міцного, безпечного та простого використання інструменту для оплати.

До початку роботи

Перш ніж розпочати більш детальне знайомство з сервісами Cublox, ми рекомендуємо проаналізувати ваші завдання та відповісти для себе на такі запитання:

Які платіжні сервіси ви хочете підключити?

Ми пропонуємо вам безліч варіантів платіжних сервісів — від глобальних сервісів процесування карткових платежів до локальних платіжних методів, так що вам залишається тільки вибрати потрібні.

Крім того, ми постійно працюємо над розширенням списку доступних платіжних методів.

Налаштування акаунту

Merchant Portal

У панелі керування ви можете контролювати платіжні процеси, аналізувати платежі, що надходять, досконалі виплати і управляти правами доступу до платформи для фахівців вашої команди. Звіряння операцій та платежів, тонке налаштування платіжних опцій, статистика та звітність, що спрощують налагодження та тестування – все це зібрано під рукою.

Прийом платежів

Payment Form

Завдяки Cublox ви можете працювати з багатьма платіжними сервісами, основна перевага якого для ваших клієнтів - можливість вибору. Збирайте та обробляйте платежі швидко та безпечно, виставляйте рахунки, а також застосовуйте альтернативні платіжні інструменти, у тому числі використовуючи Google Pay, Apple Pay та SEPA.

Ознайомтеся з варіантами інтеграції за посиланням нижче і виберіть найкращий.

Здійснення виплат

Mass payout

Cublox дає можливість здійснювати своєчасні виплати своїм клієнтам, одночасно скоротивши витрати на управління кількома платіжними сервісами. Впровадьте функціональність масових виплат у існуючу систему, заберіть процеси ручного управління та отримайте додатковий час, щоб зосередитись на розвитку вашого бізнесу.

Cublox забезпечує найкращі можливості для здійснення виплат на глобальному ринку. Ми розуміємося на складному світі міжнародних платежів і знаємо, як спростити та полегшити роботу з ними.

Інструменти розробника

Full card details API

Ви можете інтегруватися з Cublox, використовуючи взаємодію RESTful API, обробку Callbacks із повідомленнями про зміну статусу платежу.

Докладніше про інструменти розробника ->

FAQ — Часті питання